Siltumizolācijas risinājumi SIENĀM

Daudzām ēkām vai būves daļām ārsienu siltumizolācijas mērķis ir uzlabot ēkas energoefektivitāti, lai samazinātu ēkas apkures izmaksas un palielinātu iekštelpu komfortu. Jo mūsdienās būtiska nozīme ir siltumizolācijas materiālu īpašībām – uzlabojot ārsienu energoefektivitāti, samazinot ēkas apkures izmaksas un ietaupītu Jūsu līdzekļus.

  • Izmantojot VestaEco siltumizolācijas materiālus un pārdomātus risinājumus – iekštelpās tiek nodrošināts patīkami komfortabls klimats.
  • Jaunu ēku būvniecībā, būtiska projekta sastāvdaļa ir ēkas siltumnoturība – energoefektivitāte, bet jau esošām ēkām bieži nākas meklēt piemērotus siltumizolācijas risinājumus, lai nodrošinātu mūsdienu būvnormatīviem atbilstošas prasības.
  • VestaEco siltumizolācijas materiāli tiek izmantoti jaunu objektu būvniecībā, gan esošo objektu energoefektivitātes uzlabošanai.

 Koka un mūra ēkām pareiza materiālu izvēle un risinājumi nodrošinās jūsu labsajūtu arī ilgtermiņā

Siltumizolācijas risinājumi JUMTIEM

Jumts ir viena no būtiskākajām ēkas konstrukcijām, kas nodrošina ēkas īsāku vai ilgāku mūžu. Kvalitatīva jumta konstrukcijas izbūve un izolācijas materiālu pielietošana Jūsu māju pasargās no nokrišņiem, vēja radītiem trokšņiem, telpu dzesēšanu, mitruma uzkrāšanos – kondensāts, telpu uzkaršanas un citiem ārējiem faktoriem.

  • VestaEco jumtu konstrukciju izolācijas materiāli atrisnās uzstādītās prasības, jo atbilst augstākās kvalitātes materiālu prasībām.
  • Īpaši izstrādāts jumtu izolācijas materiāls VestaEco Roof sistēmas galvenais elements ir fiksētas augsta blīvuma jumta izolācijas plāksnes.
  • Šīs izolācijas plāksnes būtiski samazina siltuma zudumus blīvi nosedzot jumta konstrukciju līdz minimuma. Būtiski samazinot siltuma zudumus telpās samazinot apkures izmaksas.

VestaEco iekštelpu izolācijas materiālus izmanto bēniņu telpu jumtu konstrukciju izolācijai no telpu iekšpuses. Ilgtermiņā atrisinot siltuma zudumus caur jumta spārēm un citiem koka konstrukcijas elementiem.

Siltumizolācijas risinājumi GRĪDĀM

Grīdu siltumizolācijas ierīkošanai jāpievērš liela uzmanība: 

  • Kāda būs telpu izmantošana un atrašanās vieta vai pagrabtelpas, pirmā stāva vai starpstāvu grīdas.
  • Vai pagrīde būs ventilējama, apsildāma, neapsildāma, betona, koka vai citas pamatnes. 
  • Veicot grīdu izbūvi ieteicams veikt  aprēķinus, lai iegūtu labāku telpas izmantošanas komfortu un grīdas ilgmūžību. Jo jūsu mājoklī grīdai ir ilgstoša un tieša saskarsme ar mums. 
 

VestaEco Screed grīdas izolācijas paneļu sistēma nodrošina siltuma noturību un atstarošanu atpakaļ telpā. Aprēķini uzrāda, ka grīdas izolācijas plātņu biezumam vajadzētu būt sākot no 10 cm un vairāk. Grīdas izolācijas paneļi jāuzklāj uz tīras sausas pamatnes, kā apakšklājs jāizmanto mitruma izturīgs četrslāņu poliestera šķiedrām pastiprināts būvpapīrs. Vai tās pielīmējot ar videi draudzīgu līme, jeb liekamas uz jau esoša hidroizolācijas slāņa. Ja VestaEco Screed izolācijas paneļus paredzēts pārklāt ar vieglbetona klona grīdu (estrich) jaunbetonātā grīda jāpastiprina ar būvniecības normām atbilstošu sietu. 

Sienas perimetrs jānorobežo ar VestaEco Fill izolācijas loksni deformācijas šuvju norobežošanai un trokšņu samazināšanai uz citām telpām. Šis nosacījums   jāievēro akustisko aspektu dēļ, lai samazinātu trieciena un sadzīvisko skaņu izplatīšanos no grīdām cauri sienām. 

Grīdas izolācijas loksnes paneļi starp koka grīdas sijām nedrīkst būs blīvi iespiesti. Starp koka grīdas segumu un  izolācijas plāksnēm jāatstāj minimums 1 cm ventilācijas sprauga.