Grīdu siltumizolācijas ierīkošanai ir jāpievērš liela uzmanība, precizējot būtiskākās lietas:

  • Kāda būs telpu izmantošana un atrašanās vieta vai pagrabtelpas, pirmā stāva vai starpstāvu grīdas.
  • Vai pagrīde būs ventilējama, apsildāma, neapsildāma, betona, koka vai citas pamatnes.
  • Veicot grīdu izbūvi ieteicams veikt aprēķinus, lai iegūtu labāku telpas izmantošanas komfortu un grīdas ilgmūžību. Jo jūsu mājoklī grīdai ir ilgstoša un tieša saskarsme ar mums.

VestaEco Screed  Grīdas izolācijas paneļu sistēma nodrošina siltuma noturību un atstarošanu atpakaļ telpā. Aprēķini uzrāda, ka grīdas izolācijas plātņu biezumam vajadzētu būt sākot no 10cm un vairāk.

Grīdas izolācijas paneļi jāuzklāj uz tīras sausas pamatnes, kā apakšklājs jāizmanto mitruma izturīgs četrslāņu poliestera šķiedrām pastiprināts būvpapīrs. Vai tās pielīmējot ar videi draudzīgu līme, jeb liekamas uz jau esoša hidroizolācijas slāņa.

Ja VestaEco Screed izolācijas paneļus paredzēts pārklāt ar vieglbetona klona grīdu (estrich) jaunbetonātā grīda jāpastiprina ar būvniecības normām atbilstošu sietu.

Sienas perimetrs jānorobežo ar VestaEco Fill izolācijas loksni deformācijas šuvju norobežošanai un trokšņu samazināšanai uz citām telpām. Šis nosacījums   jāievēro akustisko aspektu dēļ, lai samazinātu trieciena un sadzīvisko skaņu izplatīšanos no grīdām cauri sienām. Grīdas izolācijas loksnes paneļi starp koka grīdas sijām nedrīkst būs blīvi iespiesti. Starp koka grīdas segumu un  izolācijas plāksnēm jāatstāj minimums 1cm ventilācijas sprauga

VestaEco materiāli grīdām >>

VestaEco materiālu cenas grīdām