fbpx

Kāpēc izvēlēties ekoloģisku būvniecību?

Ekoloģiskā būvniecība, mūsu izpratnē nozīmē dabiskās vides saglabāšanu, pielietojot naturālās izcelsmes būvmateriālus un energoefektīvus risinājumus. Ievērojami samazinot būvniecības izmaksas katrā posmā – sākot no projektēšanas, būvdarbiem un ekspluatācijas.

Ir tik ļoti patīkami dzīvot mājā, kura celta no dabīgiem būvniecības materiāliem, tās ir ar labu mikroklimatu, higiēniskas, veselīgas cilvēkiem un apkārtējai videi.

Ekoloģiskā būvniecība mūsu izpratnē ietver apkārtējās vides aizsardzību un saglabāšanu, būvniecības izmaksu samazināšanu katrā posmā t.i., sākot no projektēšanas, būvdarbiem un ēkas ekspluatācijas. Ekoloģiski pozitīvu ēku būvniecība sevi jau sen pierādījušas vienalga vai tās būtu mūra vai koka ēkas.

Mēs nodrošinām ekoloģiskos būvniecības meteriālus cilvēkiem, kuri cieš no dažāda veida alerģijām. Šādi veselības traucējumi bieži rodas veselībai kaitīgu iekštelpu materiālu un interjera apdares materiālu izvēlē. Lai samazinātu alerģiju negatīvo ietekmi, mēs koncentrējamies uz kvalitatīviem dabīgās izcelsmes materiāliem.

Lai mūsdienās celtās ēkas dzīvotu vairāk kā 100 gadus, nepieciešams izmantot tādus būvniecības materiālus kā koks, māla ķieģelis, akmens, kaļķis, māls un dabīgās izcelsmes siltumizolācijas materiālus!Siltumizolācijas risinājumi ar
VestaEco materiāliem
Translate »
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop